Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1825Y2000334JXT
Permintaan Quote
Melayu
4875166Image 1825Y2000334JXT.Knowles Syfer
1825Y2000334JXT
  • Nombor Bahagian
    1825Y2000334JXT
  • Penerangan
    CAP CER 0.33UF 200V X7R 1825
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    0.33µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
  • kemuatan
    0.33µF