Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1825Y2000562GCT
Permintaan Quote
Melayu
6308969Image 1825Y2000562GCT.Knowles Syfer
1825Y2000562GCT
  • Nombor Bahagian
    1825Y2000562GCT
  • Penerangan
    CAP CER 5600PF 200V C0G/NP0 1825
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±2%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    5600pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
  • kemuatan
    5600pF