Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1825Y2500331KCT
Permintaan Quote
Melayu
1085894Image 1825Y2500331KCT.Knowles Syfer
1825Y2500331KCT
  • Nombor Bahagian
    1825Y2500331KCT
  • Penerangan
    CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1825
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
  • kemuatan
    330pF