Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1825Y3K00331FCT
Permintaan Quote
Melayu
3854809Image 1825Y3K00331FCT.Knowles Syfer
1825Y3K00331FCT
  • Nombor Bahagian
    1825Y3K00331FCT
  • Penerangan
    CAP CER 330PF 3KV C0G/NP0 1825
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    3000V (3kV)
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    330pF ±1% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
  • kemuatan
    330pF