Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2211YA250391MXTSP
Permintaan Quote
Melayu
5105649Image 2211YA250391MXTSP.Knowles Syfer
2211YA250391MXTSP
Dalam stok
1500+
  • Nombor Bahagian
    2211YA250391MXTSP
  • Penerangan
    CAP CER 390PF 250V X7R 2211
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.100" (2.54mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
  • penilaian
    X1, Y2
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    390pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
  • kemuatan
    390pF