Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2211YA255P60DCTSPU
Permintaan Quote
Melayu
1397378Image 2211YA255P60DCTSPU.Knowles Syfer
2211YA255P60DCTSPU
Dalam stok
1500+
  • Nombor Bahagian
    2211YA255P60DCTSPU
  • Penerangan
    CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 2211
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±0.5pF
  • Ketebalan (Max)
    0.100" (2.54mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    5.6pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
  • kemuatan
    5.6pF