Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2220J0160123KFT
Permintaan Quote
Melayu
2220J0160123KFT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2220J0160123KFT
  • Penerangan
    CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 2220
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    0.012µF
  • Ketebalan (Max)
    C0G, NP0
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Siri
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    High Reliability
  • penilaian
  • polarisasi
    2220 (5750 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    2220J0160123KFT
  • Style Lead
    0.098" (2.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Epoxy Mountable, High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • berkembang Penerangan
    0.012µF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±10%
  • Penerangan