Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2220J0250102FCT
Permintaan Quote
Melayu
1501946Image 2220J0250102FCT.Knowles Syfer
2220J0250102FCT
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    2220J0250102FCT
  • Penerangan
    CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 2220
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Siri
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2220 (5750 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1000pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • kemuatan
    1000pF