Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2220J1000331FCR
Permintaan Quote
Melayu
5154328Image 2220J1000331FCR.Knowles Syfer
2220J1000331FCR
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    2220J1000331FCR
  • Penerangan
    CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 2220
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • kemuatan
    330pF