Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2220J2000331KFR
Permintaan Quote
Melayu
767868Image 2220J2000331KFR.Knowles Syfer
2220J2000331KFR
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    2220J2000331KFR
  • Penerangan
    CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 2220
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
  • kemuatan
    330pF