Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2220J2000564MDT
Permintaan Quote
Melayu
4067558Image 2220J2000564MDT.Knowles Syfer
2220J2000564MDT
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    2220J2000564MDT
  • Penerangan
    CAP CER 0.56UF 200V X7R 2220
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    0.56µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
  • kemuatan
    0.56µF