Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2220J2000681KCT
Permintaan Quote
Melayu
882315Image 2220J2000681KCT.Knowles Syfer
2220J2000681KCT
  • Nombor Bahagian
    2220J2000681KCT
  • Penerangan
    CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 2220
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    680pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • kemuatan
    680pF