Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2220J5K00331FCT
Permintaan Quote
Melayu
5116661Image 2220J5K00331FCT.Knowles Syfer
2220J5K00331FCT
  • Nombor Bahagian
    2220J5K00331FCT
  • Penerangan
    CAP CER 330PF 5KV C0G/NP0 2220
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    5000V (5kV)
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    330pF ±1% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • kemuatan
    330pF