Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2220Y1000182KCT
Permintaan Quote
Melayu
4572596Image 2220Y1000182KCT.Knowles Syfer
2220Y1000182KCT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2220Y1000182KCT
  • Penerangan
    CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 2220
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.165" (4.20mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Siri
    FlexiCap™
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2220 (5750 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Soft Termination
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • kemuatan
    1800pF