Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2220Y2000684KDR
Permintaan Quote
Melayu
56078Image 2220Y2000684KDR.Knowles Syfer
2220Y2000684KDR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2220Y2000684KDR
  • Penerangan
    CAP CER 0.68UF 200V X7R 2220
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Siri
    FlexiCap™
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2220 (5750 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Soft Termination
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    0.68µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
  • kemuatan
    0.68µF