Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2220Y5000561MXT
Permintaan Quote
Melayu
5017819Image 2220Y5000561MXT.Knowles Syfer
2220Y5000561MXT
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    2220Y5000561MXT
  • Penerangan
    CAP CER 560PF 500V X7R 2220
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    560pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
  • kemuatan
    560pF