Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2225Y0630331GCT
Permintaan Quote
Melayu
5555513Image 2225Y0630331GCT.Knowles Syfer
2225Y0630331GCT
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    2225Y0630331GCT
  • Penerangan
    CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2225
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±2%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    330pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
  • kemuatan
    330pF