Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 2225Y5000273MXT
Permintaan Quote
Melayu
2806794Image 2225Y5000273MXT.Knowles Syfer
2225Y5000273MXT
  • Nombor Bahagian
    2225Y5000273MXT
  • Penerangan
    CAP CER 0.027UF 500V X7R 2225
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    0.027µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
  • kemuatan
    0.027µF