Rumah > Produk > penapis > Penapis EMI / RFI (LC, RC Rangkaian) > SBSPP1000102MXR
Permintaan Quote
Melayu
SBSPP1000102MXR
Dalam stok
6000+
  • Nombor Bahagian
    SBSPP1000102MXR
  • Penerangan
    SURFACE MOUNT PI FILTER
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • nilai
    C = 1000pF
  • Jenis
    Low Pass
  • Teknologi
    LC (Pi)
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    SBSP
  • Rintangan - Channel (ohm)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
  • Suhu Operasi
  • Bilangan Saluran
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.071" (1.80mm)
  • Turutan penapis
    3rd
  • Perlindungan ESD
    No
  • Penerangan terperinci
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1000pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
  • Semasa
    1A
  • Pusat / frekuensi Cutoff
  • Nilai pengecilan
    37dB @ 100MHz