Rumah > Produk > penapis > Penapis EMI / RFI (LC, RC Rangkaian) > SBSPP1000471MCT
Permintaan Quote
Melayu
3373956Image SBSPP1000471MCT.Knowles Syfer
SBSPP1000471MCT
Dalam stok
1500+
  • Nombor Bahagian
    SBSPP1000471MCT
  • Penerangan
    FILTER LC(PI) 470PF SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • nilai
    C = 470pF
  • Jenis
    Low Pass
  • Teknologi
    LC (Pi)
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    SBSP
  • Rintangan - Channel (ohm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
  • Bilangan Saluran
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.071" (1.80mm)
  • Turutan penapis
    3rd
  • Perlindungan ESD
    No
  • Penerangan terperinci
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 470pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
  • Semasa
    1A
  • Pusat / frekuensi Cutoff
  • Nilai pengecilan
    25dB @ 100MHz