Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFABL5000470ZC1
Permintaan Quote
Melayu
1157984Image SFABL5000470ZC1.Knowles Syfer
SFABL5000470ZC1
  • Nombor Bahagian
    SFABL5000470ZC1
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 47PF 500V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    -20%, +80%
  • Saiz thread
    6-32
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
  • Siri
    SFAB
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Kehilangan Insertion
    2dB @ 100MHz
  • Ketinggian (Max)
  • Penerangan terperinci
    47pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    47pF