Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFAJC5000222MX1
Permintaan Quote
Melayu
271632Image SFAJC5000222MX1.Knowles Syfer
SFAJC5000222MX1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SFAJC5000222MX1
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
    M3x0.5
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
  • Siri
    SFAJ
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    Axial, Bushing
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kehilangan Insertion
    30dB @ 100MHz
  • Ketinggian (Max)
  • Penerangan terperinci
    2200pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    2200pF