Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFBCC5000680MC0
Permintaan Quote
Melayu
2361517Image SFBCC5000680MC0.Knowles Syfer
SFBCC5000680MC0
  • Nombor Bahagian
    SFBCC5000680MC0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 68PF 20% 500V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
    8-32
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
  • Siri
    SFBC
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Kehilangan Insertion
    2dB @ 100MHz
  • Ketinggian (Max)
  • Penerangan terperinci
    68pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    68pF