Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFBLL1000223MX0
Permintaan Quote
Melayu
2863880Image SFBLL1000223MX0.Knowles Syfer
SFBLL1000223MX0
  • Nombor Bahagian
    SFBLL1000223MX0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
    M4x0.7
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
  • Siri
    SFBL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    0.022µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    0.022µF