Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFBLL5000150ZC0
Permintaan Quote
Melayu
3257902Image SFBLL5000150ZC0.Knowles Syfer
SFBLL5000150ZC0
  • Nombor Bahagian
    SFBLL5000150ZC0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 15PF 500V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    -20%, +80%
  • Saiz thread
    M4x0.7
  • Saiz / Dimensi
    0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
  • Siri
    SFBL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    15pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    15pF