Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFCDP5000942MX0
Permintaan Quote
Melayu
1670805Image SFCDP5000942MX0.Knowles Syfer
SFCDP5000942MX0
  • Nombor Bahagian
    SFCDP5000942MX0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 9400PF 500V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
    12-32
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm)
  • Siri
    SFCD
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Kehilangan Insertion
    68dB @ 100MHz
  • Ketinggian (Max)
  • Penerangan terperinci
    9400pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    9400pF