Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFCIC5000221MC0
Permintaan Quote
Melayu
SFCIC5000221MC0
  • Nombor Bahagian
    SFCIC5000221MC0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
    2BA
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    220pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    220pF