Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFCIL5000681MX1
Permintaan Quote
Melayu
SFCIL5000681MX1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SFCIL5000681MX1
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
    2BA
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm)
  • Siri
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    Axial, Bushing
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kehilangan Insertion
  • Ketinggian (Max)
  • Penerangan terperinci
    680pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    680pF