Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFJEC2K00152MX0
Permintaan Quote
Melayu
2804561Image SFJEC2K00152MX0.Knowles Syfer
SFJEC2K00152MX0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SFJEC2K00152MX0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 1500PF 2KV AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    2000V (2kV)
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
    1/4-28
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
  • Siri
    SFJE
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    Axial, Bushing
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kehilangan Insertion
    26dB @ 100MHz
  • Ketinggian (Max)
  • Penerangan terperinci
    1500pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 15A Axial, Bushing
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    15A
  • kemuatan
    1500pF