Rumah > Produk > penapis > Memberi makan Melalui Capacitors > SFSTC5000152MX0
Permintaan Quote
Melayu
1816333Image SFSTC5000152MX0.Knowles Syfer
SFSTC5000152MX0
Dalam stok
50+
  • Nombor Bahagian
    SFSTC5000152MX0
  • Penerangan
    CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz thread
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm)
  • Siri
    SFSTC
  • penilaian
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kehilangan Insertion
    26dB @ 100MHz
  • Ketinggian (Max)
  • Penerangan terperinci
    1500pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
  • Semasa
    10A
  • kemuatan
    1500pF