Rumah > Produk > Produk audio > Pembesar suara > GD-31288-000
Permintaan Quote
Melayu
GD-31288-000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GD-31288-000
  • Penerangan
    SPEAKER 281OHM SIDE PORT 100DB
  • Model ECAD
  • Jenis
    Receiver, Balanced Armature
  • penamatan
    Solder Pads
  • Teknologi
    Magnetic
  • Saiz / Dimensi
    0.236" L x 0.123" W (5.99mm x 3.12mm)
  • bentuk
    Rectangular
  • Siri
    GD
  • penilaian
  • Power - Rated
    10mW
  • Power - Max
    50mW
  • Port Lokasi
    Top
  • pembungkusan
    Tray
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Magnet
  • Bahan - Cone
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • galangan
    281 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • Jarak frekuensi
    100Hz ~ 6.7kHz
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Kecekapan - dBA
    100.00
  • Kecekapan - Jenis
    Sound Pressure Level (SPL)
  • Kecekapan - Ujian
  • Penerangan terperinci
    281 Ohms Receiver, Balanced Armature Speaker 10mW 100Hz ~ 6.7kHz Top Rectangular 100dB