Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - Bipolar (BJT) - Single > 2SB1189T100Q
Permintaan Quote
Melayu
3981001Image 2SB1189T100Q.LAPIS Semiconductor
2SB1189T100Q
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2SB1189T100Q
  • Penerangan
    TRANS PNP 80V 0.7A SOT-89
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    80V
  • VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic
    400mV @ 50mA, 500mA
  • Jenis transistor
    PNP
  • Pembekal Peranti Pakej
    MPT3
  • Siri
  • Power - Max
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-243AA
  • Nama lain
    2SB1189T100Q-ND
    2SB1189T100QTR
  • Suhu Operasi
    150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kekerapan - Peralihan
    100MHz
  • Penerangan terperinci
    Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 700mA 100MHz 2W Surface Mount MPT3
  • DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE
    120 @ 100mA, 3V
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    500nA (ICBO)
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    700mA