Permintaan Quote
Melayu
4618838Image 2SCR372P5T100Q.LAPIS Semiconductor
2SCR372P5T100Q
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2SCR372P5T100Q
  • Penerangan
    NPN 120V 700MA MEDIUM POWER DRIV
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    120V
  • VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic
    300mV @ 50mA, 500mA
  • Jenis transistor
    NPN
  • Pembekal Peranti Pakej
    MPT3
  • Siri
  • Power - Max
    500mW
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    TO-243AA
  • Nama lain
    2SCR372P5T100QCT
  • Suhu Operasi
    150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kekerapan - Peralihan
    220MHz
  • Penerangan terperinci
    Bipolar (BJT) Transistor NPN 120V 700mA 220MHz 500mW Surface Mount MPT3
  • DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE
    120 @ 100mA, 5V
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    1µA (ICBO)
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    700mA