Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - Bipolar (BJT) - Single > 2SD2211T100Q
Permintaan Quote
Melayu
435621Image 2SD2211T100Q.Rohm Semiconductor
2SD2211T100Q
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2SD2211T100Q
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    160V
  • VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic
    2V @ 100mA, 1A
  • Jenis transistor
    NPN
  • Pembekal Peranti Pakej
    MPT3
  • Siri
  • Power - Max
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-243AA
  • Suhu Operasi
    150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kekerapan - Peralihan
    80MHz
  • Penerangan terperinci
    Bipolar (BJT) Transistor NPN 160V 1.5A 80MHz 2W Surface Mount MPT3
  • DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE
    120 @ 100mA, 5V
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    1µA (ICBO)
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    1.5A