Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > BA33DD0WT
Permintaan Quote
Melayu
5221651Image BA33DD0WT.LAPIS Semiconductor
BA33DD0WT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BA33DD0WT
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 3.3V 2A TO220FP
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
    0.7V @ 2A
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    25V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220FP
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature, Over Voltage
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-5 Full Pack
  • PSRR
    55dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 2A TO-220FP
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    120µA
  • Semasa - Output
    2A