Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > BZX84C10VLFHT116
Permintaan Quote
Melayu
6420318Image BZX84C10VLFHT116.LAPIS Semiconductor
BZX84C10VLFHT116
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    BZX84C10VLFHT116
  • Penerangan
    ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED)
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    10V
  • Toleransi
    ±6%
  • Pembekal Peranti Pakej
    SSD3
  • Siri
    Automotive, AEC-Q101
  • Power - Max
    250mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Nama lain
    BZX84C10VLFHT116TR
    BZX84C10VLFHT116TRND
  • Suhu Operasi
    150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Galangan (Max) (Zzt)
    20 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 10V 250mW ±6% Surface Mount SSD3
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    200nA @ 7V