Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ESR03EZPJ474
Permintaan Quote
Melayu
794627Image ESR03EZPJ474.LAPIS Semiconductor
ESR03EZPJ474
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    ESR03EZPJ474
  • Penerangan
    RES SMD 470K OHM 5% 1/4W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    470 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
    RHM470KDTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Penerangan terperinci
    470 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film