Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ESR10EZPJ4R7
Permintaan Quote
Melayu
5209464Image ESR10EZPJ4R7.LAPIS Semiconductor
ESR10EZPJ4R7
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ESR10EZPJ4R7
  • Penerangan
    RES SMD 4.7 OHM 5% 0.4W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    4.7 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.4W, 2/5W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RHM4.7KTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    4.7 Ohms ±5% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film