Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > LTR18EZPJ511
Permintaan Quote
Melayu
2316408Image LTR18EZPJ511.LAPIS Semiconductor
LTR18EZPJ511
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LTR18EZPJ511
  • Penerangan
    RES SMD 510 OHM 3/4W 1206 WIDE
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0612 (1632 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
  • Siri
    LTR
  • Mod panel
    510 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Wide 1206 (3216 Metric), 0612
  • Nama lain
    RHM510ZTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    510 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film