Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MCR03EZPFX1581
Permintaan Quote
Melayu
497631Image MCR03EZPFX1581.LAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX1581
  • Nombor Bahagian
    MCR03EZPFX1581
  • Penerangan
    RES SMD 1.58K OHM 1% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
    MCR
  • Mod panel
    1.58 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W