Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MCR03EZPFX3303
Permintaan Quote
Melayu
731600Image MCR03EZPFX3303.LAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX3303
  • Nombor Bahagian
    MCR03EZPFX3303
  • Penerangan
    RES SMD 330K OHM 1% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    330 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W