Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > MCR03EZPFX6342
Permintaan Quote
Melayu
2881583Image MCR03EZPFX6342.LAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX6342
  • Nombor Bahagian
    MCR03EZPFX6342
  • Penerangan
    RES SMD 63.4K OHM 1% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    63.4 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
    RHM63.4KHDKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    63.4 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film