Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > RBQ20BM65AFHTL
Permintaan Quote
Melayu
4466281Image RBQ20BM65AFHTL.LAPIS Semiconductor
RBQ20BM65AFHTL
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RBQ20BM65AFHTL
  • Penerangan
    SCHOTTKY BARRIER DIODE (AEC-Q101
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    630mV @ 10A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    65V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-252
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
    Automotive, AEC-Q101
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • Nama lain
    RBQ20BM65AFHTLTR
  • Suhu operasi - Junction
    150°C (Max)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Schottky
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Common Cathode
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 65V 20A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    200µA @ 65V
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    20A