Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - FET, MOSFET - Single > RTF025N03TL
Permintaan Quote
Melayu
2857768Image RTF025N03TL.LAPIS Semiconductor
RTF025N03TL
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RTF025N03TL
  • Model ECAD
  • VGS (th) (Max) @ Id
    1.5V @ 1mA
  • VGS (Max)
    12V
  • Teknologi
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pembekal Peranti Pakej
    TUMT3
  • Siri
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    67 mOhm @ 2.5A, 4.5V
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    800mW (Ta)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    3-SMD, Flat Leads
  • Nama lain
    RTF025N03TLTR
  • Suhu Operasi
    150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds
    270pF @ 10V
  • Gate Charge (QG) (Max) @ VGS
    5.2nC @ 4.5V
  • Jenis FET
    N-Channel
  • FET Ciri
  • Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On)
    2.5V, 4.5V
  • Parit untuk Source Voltan (Vdss)
    30V
  • Penerangan terperinci
    N-Channel 30V 2.5A (Ta) 800mW (Ta) Surface Mount TUMT3
  • Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C
    2.5A (Ta)