Rumah > Produk > Optoelectronics > Petunjuk LED - Discrete > SLR-332DCT32
Permintaan Quote
Melayu
SLR-332DCT32
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SLR-332DCT32
  • Penerangan
    LED ORANGE CLEAR T/H
  • Model ECAD
  • Panjang gelombang - Peak
    610nm
  • Panjang gelombang - Dominant
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    2V
  • sudut Penglihatan
    75°
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
  • Siri
    SLR-332
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    SLR-332DCT32L
    SLR-332DCT32M
    SLR-332DCT32N
    SLR-332DCT32P
    SLR332DCT32
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Rating
    16mcd
  • Transparency kanta
    Clear
  • Style kanta / Saiz
    Round with Domed Top, 3.20mm
  • Warna kanta
    Orange
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ketinggian (Max)
    4.60mm
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Orange LED Indication - Discrete 2V Radial
  • Semasa - Ujian
    10mA