Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > TRR01MZPJ620
Permintaan Quote
Melayu
2447177Image TRR01MZPJ620.LAPIS Semiconductor
TRR01MZPJ620
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TRR01MZPJ620
  • Penerangan
    RES SMD 62 OHM 5% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Siri
    TRR
  • Mod panel
    62 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • ciri-ciri
    Anti-Sulfur
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    62 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film