Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > TRR18EZPJ331
Permintaan Quote
Melayu
4401785Image TRR18EZPJ331.LAPIS Semiconductor
TRR18EZPJ331
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TRR18EZPJ331
  • Penerangan
    RES SMD 330 OHM 5% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
    TRR
  • Mod panel
    330 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Anti-Sulfur
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    330 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film