Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > 7006-H-500
Permintaan Quote
Melayu
5843344Image 7006-H-500.LEDdynamics, Inc.
7006-H-500
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    7006-H-500
  • Penerangan
    LED DRIVER CC AC/DC 500MA
  • Model ECAD
  • Berat
  • Voltan - Output
  • Voltan - Input (Min)
    8VAC
  • Voltan - Input (Max)
    24VAC
  • Jenis
    Constant Current
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    2.00" L x 0.50" Dia (51.0mm x 13.0mm)
  • Siri
    BuckBullet™ 7006
  • penilaian
  • Nama lain
    7006H500
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 60°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
    95%
  • dimming
  • Penerangan terperinci
    500mA Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    500mA
  • kelulusan
70060A
70060A
Penerangan: RF POWER TRANSISTOR
Pengilang: Microsemi
7006-H-700
7006-H-700
Penerangan: LED DRIVER CC AC/DC 700MA
Pengilang: LEDdynamics, Inc.
Penerangan: GAGE POSITIONER
Pengilang: Astro Tool Corp.
700610
Penerangan: BAG STATIC/MOISTURE 6X10" 1=1EA
Pengilang: SCS
7006
Penerangan: INDUCT ARRAY 2 COIL 3.75UH T/H