Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > PCA.2S.306.CLLC42Z
Permintaan Quote
Melayu
PCA.2S.306.CLLC42Z
  • Nombor Bahagian
    PCA.2S.306.CLLC42Z
  • Penerangan
    CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP
  • Shell Saiz - Insert
    306
  • Siri
    2S
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 250°C
  • Bilangan Jawatan
    6
  • Penerangan terperinci
    6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    12A
  • Pembukaan kabel
    0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)