Rumah > Produk > penapis > Cakera ferit dan Plat > MM0787-200
Permintaan Quote
Melayu
63703Image MM0787-200.Laird Technologies
MM0787-200
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MM0787-200
  • Penerangan
    FERRITE EMI DISC 20MM X 1.91MM
  • Saiz / Dimensi
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Siri
  • Nama lain
    MM0787200
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.075" (1.91mm)